menusearch
ime-group.ir

گروه مدیریت و مهندسی ایرانیان


دوره های آنلاین آموزشی

دوره های آنلاین آموزشی

دوره های در حال ثبت نام دی ماه 99 (ویژه مهندسان ساختمان)

بیشتر بخوانید
وبینارهای رایگان تخصصی

وبینارهای رایگان تخصصی

وبینارهای برگزار شده و در حال برگزاری (ویژه مهندسان ساختمان)

بیشتر بخوانید
تامین مالی پروژه ها

تامین مالی پروژه ها

از دیدگاه مدیریت پروژه، هر پروژه سه ضلع دارد: تامین مالی ساخت بازگشت مالی اگر پروژه ای در هر یک از این سه بخش دارای ضعف باشد محکوم به شکست خواهد بود. با این توضیحات میتوان به اهمیت تامین مالی پروژه پی برد. تامین مالی پروژه روش های مختلفی دارد اعم از تامین مالی شرکتی، پروژه ای و ... این گروه آمادگی خود را جهت تامین مالی پروژه و علی الخصوص تامین مالی از محل پروژه اعلام می‌دارد. 

موقعیت های سرمایه گذاری

موقعیت های سرمایه گذاری

«مزايده فروش املاک با شرايط ويژه» اطلاعات بيشتر: روزنامه ايران مورخ 13خرداد روزنامه همشهري مورخ 17 خرداد روزنامه جام جم مورخ 19 خرداد و جهت مشاهده فهرست مزايده به لينک زير مراجعه فرمائيد: http://amval-amlak.org/UserImage/13990313.pdf سازمان اموال و املاک 021-86083038

مدل اطلاعات ساختمان (BIM)

مدل اطلاعات ساختمان (BIM)

طراحی ساختمان در روش سنتی تا حد زیادی متکی بر نقشه های دو بعدی بود. مدلسازی اطلاعات ساختمان باعث (BIM) گسترده شدن این روش یعنی افزایش سه بعد فضایی اولیه (عرض، ارتفاع، عمق ) و زمان بعنوان بعد چهارم و هزینه به عنوان بعد پنجم شد بنابراین BIM جیزی بیش از هندسه را پوشش می‌دهد. کما اینکه روابط فضایی، تجزیه و تحلیل نور، اطلاعات جغرافیایی و مقدار و خواص اجزای ساختمان نیز جزئی از آن به حساب می‌آیند. این گروه در کوتاهترین زمان و کمترین هزینه مدل حرفه ای اطلاعات ساختمان شما را تهیه می‌نماید. 

طراحی و اجرای بتن اکسپوز

طراحی و اجرای بتن اکسپوز

در پروژه های ساختمانی با سازه بتنی،  عموما کارفرمایان پس از اجرای سازه، جهت زیبایی بنا، نسبت به پوشاندن سازه با مصالح مختلف از جمله سنگ اقدام می‌نمایند که این امر موجب افزایش بار روی سازه همچنین افزایش زمان و هزینه پروژه می‌گردد.  گروه پایدار بتن ایرانیان پس از چندین سال تحقیق و توسعه و با کمک متخصصین توانمند خود توانسته است نسبت به ارائه راهکار جایگزین نازک کاری روی سازه با استفاده از تکنولوژی نوین بتن سازه ای اکسپوز اقدام نماید.  با کمک این تکنولوژی می‌توان نسبت به دستیابی به بتن سازه ای اکسپوز با همان مقاومت بتن های متداول اما با زیبایی خاص و منحصر به فرد و در طرح ها و رنگ های مختلف و مورد سفارش کارفرما _ که سازه را بی نیاز از سنگ روی سازه می‌نماید_ اقدام نمود.  لازم به ذکر است دوام این بتن ها به اندازه سنگ های متداول بوده و قابل شستشو می‌باشند.  همچنین این مجموعه انواع بتن اکسپوز غیر سازه ای (کف و دیواره) را در طرح ها، رنگ های متنوع و ابعاد سفارشی با همان کیفیت و ماندگاری سنگ تولید و عرضه می‌نماید.

قبلی
بتن اکسپوز سازه ایبتن اکسپوز سازه ایبتن اکسپوز غیر سازه ایبتن اکسپوز غیر سازه ایبتن اکسپوز غیر سازه ایبتن اکسپوز غیر سازه ای
پروژه مسکونی نمای کلاسیک

پروژه مسکونی نمای کلاسیک

پروژه مسکونی نمای کلاسیک

مشاهده
پروژه مسکونی مرزداران با نمای مدرن

پروژه مسکونی مرزداران با نمای مدرن

پروژه مسکونی مرزداران با نمای مدرن

مشاهده
بعدی
قبلی